Kadim ve köklü kültürümüz olan Anadolu geleneğinde en özel ve değişmez lezzetlerden olan çorbalarımızı, geleneksel yapım usullerine bağlı kalıp doğal tariflerini koruyarak sofralarınıza ulaştırmak için yola çıktık...

Memleketimizin klasik lezzetleri arasında olup geçmişten gelen lezzet kültürünü gelecek nesillere aktarmak gayesiyle devam ettiğimiz üretim sürecinde modern imalat tekniklerinden yararlanarak gerekli hijyen şartlarını da üretimin her aşamasında uyguluyoruz.

Çok eski geleneklerinden biri olarak Türkler, her türlü yiyeceği kurutarak saklamaya çalışmışlar ve başta yoğurt olmak üzere saklanabilmesi için çorba malzemelerini kurutmuşlardır. İşte bu atalarımızdan miras tecrübelerle sofralarınıza iki özel çorbayı sunuyoruz: Tarhana Çorbası ve Domates Çorbası. Önemli bölümü süzme yoğurttan oluşan Tarhana Çorbası ve önemli bölümü kurutulmuş domatesten oluşan Domates Çorbası besleyici olduğu kadar kuru toz şeklinde olduğundan uzun süre saklanabilir.

Çorbalarımızın kalitesi, uzun yıllardır gıda sektöründe faaliyet gösteren HACILÜTOĞULLARI GIDA İNŞ. OTO. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. şirketimiz garantisi altındadır.

İletişim Bilgileri

Adres
Karayolları mah. Cebeci cad. 568. sk. No: 10/12 Küçükköy/İSTANBUL
Telefon
0 212 617 69 69 (pbx)
Faks
0 212 617 05 07
Email
info@yorukana.com

© YÖRÜK ANA ÇİFTLİĞİ